Наші досягнення

                                                     06 липня 2016 року

                                        Освітяни на акції протесту.

                Десятки тисяч представників різних професій, профспілкових організацій, громадян зібралися 6 липня 2016 року у Києві на Всеукраїнський марш протесту та мітинги біля Уряду і Верховної Ради України у зв’язку із шоковим підвищенням ціни на газ і комунальні тарифи.

У акції взяли участь члени від всеукраїнських профспілок, які представляють трудові колективи з усієї України, серед них – майже сім тисяч освітян. Від Берегова в цій акції прийняли участь  голова профспілки працівників освіти Бубняк М.А., директор гімназії  Кенийз В.М., директор ЗОШ І-ІІ ст. №7 Кудрон А.Я., голова профспілки цієї школи Фрінг Л.А., вчителька , член профкому  ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Богуславська Н.В.

                Учасники маршу двома колонами мирною ходою пройшли від парку ім. Т.Г. Шевченка і парку Слави до Кабінету міністрів України та Верховної Ради України.

Масова акція протесту відбувалася на заклик та вимогу членів профспілок, всіх людей праці та згідно з рішенням, прийнятим 23 червня на засіданні Ради Федерації профспілок України.

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий наголосив на тому, що у ситуації, яка склалася в країні, мова йде не тільки про зниження цін та тарифів, але, в першу чергу, про підвищення рівня зарплат та соціальних стандартів. Як варіант пом’якшення цінового удару через зростання доходів населення, зокрема, підвищення мінімальної зарплати, пенсії та приведення їх у відповідність до закону про прожитковий мінімум – тобто потрібно вдвічі підвищити мінімальні соціальні стандарти, щоб не допустити зниження життєвого рівня. Профспілки пропонують інший, комбінований варіант вирішення цього питання – часткове підвищення  зарплати і одночасне підвищення цін на газ і електроенергію.

 

 

 

лютий 2017

 

 

 

 

З вельми гарною мiсєю днями навiдалисядо шкопи 5 iмені Т. Г. Шевченка iз поглибленним вивченняманглійськоїмови начальникБерегівськогоміськогоуправлiння освiти ЕдiтаБабяк, заступник начальника управління освіти Сергій Семйон, методист Андреа Дзерин, головаміської організації Профспілки працівників освіти Марiя Бубняк. Метаїхнього вiзиту - -урочисrо привiтати учительку Paїcy АнатоліївнуКушіль iз  здобуттям другого місця на обласному  етапі кoнкypcу  «Учитель року 2017»  в номінації «початкові класи»(вшанування лауреатiв вiдбулося в Закарпатському палацi дитячоi та юнацької тiворчостi "Падiюн" 16 лютого ц. р.).

      Заступник директора  цього навчального закладу Людмила Терпай  у короткому інтерв’ю для преси сказала:  ПедагогомPаїса Анатолiївна працює майже 20 років. Серед учнiвi батькiв здобула неабиякий авторитет і повагу. Раїса Анатоліївна  любить школу, дiтей, тож без найменшого перебільшення  у цiй навчально-виховному закладі знайшла своє покпикання,  - і  взагалi, ми дякуємоPаїci Анатолiївнi за її працю, за те, що вчительською працею прославила навчальний заклад на теренах усього краю, - мовить Людмила Борисiвна.

- А ще виносимо вдячнiсть колективу початкових класiв , нашій професійній спілці за те, що не були  осторонь при пiдготовцi та на основних етапах конкурсу, повсякчас підтримували  колегу    тапостiйно дiлилися творчими iдеями.УTaкімоменти дуже важливо людинi вiдчувати мlцнийтил, плече колег. Приємно усвiдомлювати, щоми -єдина команда. Надзвичайно втішно булочутизi сцени в Ужгородi назву нашогоміcтaіназву нашої школи,

- Якщо вже говорити про сам конкурс педагогiчної майстерностi, то слiд сказати, що попередньо його учасники пройшли декiлька етапів  по  перевiрці  фахової  пiдготовки,  володiння методикою викладання предметів, майстер-класи, вiдкритіypoки   спочатку у школі, потім у інших школах міста та обласного центру,  тощо.

Вiдрадно, що така перемога є непершоювчительською нагородою у цiй середнiй школi.  Минулого року вчителька англiйської мови Вiолетта  Валеріївна Македон стала переможницею Всеукраїнського етапу конкурсу «Учитель року 2016».  За щорукПрезидента П. Порошенкаотримала найвищу учительську відзнаку – почесне звання «Заслужений вчитель України»..

МихайлоПапіш

                                                            Газета «Берегово» . 24 лютого 2017 року.